< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=936629066903371&ev=PageView&noscript=1" />

Producent toalet próżniowych i przenośnych toalet

Projektujemy i produkujemy toalety próżniowe i przenośne toalety rest

Usługa

Zapewniamy

Nasza siła

Projekt systemu

Produkcja: 25 terminów roboczych

Globalna wysyłka: kontenerem

Instalacja

Trening

Konserwacja

Części zamienne

Aktualizacja systemu

Nasz system toalet próżniowych

może rozwiązać te problemy, które napotykasz

Łatwe do zamrożenia

Rozwiązanie-Ponieważ próżniowa przyjazna dla środowiska toaleta zasysa brud przez ciśnienie powietrza, stała rura kanalizacyjna może osiągnąć stan „brak wody”, dodatkowa, wtórna izolacja podległa rurze wlotowej wody i rurze kanalizacyjnej, co całkowicie zapewnia, że ​​​​toaleta jest w zimnym (-40 ℃) środowisku może normalnie działać.

Brak dopływu wody

Rozwiązanie - W systemie znajduje się mały zbiornik na wodę o pojemności 1,5 m3, a zużycie wody przez przyjazną dla środowiska toaletę próżniową jest mniejsze niż 0,5 l/czas, można go używać 3000-4000 razy.

Brak ścieków

Ponieważ przyjazna dla środowiska toaleta próżniowa zużywa mniej wody i ma stosunkowo mniej odpadów stałych, nie ma potrzeby projektowania dużego stawu kałowego do zbierania odpadów. W pomieszczeniu można zainstalować mały zbiornik na ścieki o pojemności 3m3, który może wytrzymać 3000-4000 razy użytkowania.

Brak wody lub trudne do czyszczenia

Rozwiązanie-Inteligentne zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym wewnętrznym systemem zaopatrzenia w wodę i systemem odprowadzania ścieków każdej toalety. Gdy dopływ wody jest niewystarczający lub zbiornik na ścieki jest bliski przepełnienia, system automatycznie uruchomi alarm. W miejscach, gdzie toalety publiczne są zbyt rozproszone, wygodne jest zarządzanie toaletami.

Muszą być często przenoszone

Rozwiązanie-Ponieważ wyposażenie systemu toalety próżniowej jest zintegrowane z korpusem pomieszczenia, toaleta jest wysoce mobilna i łatwa do przenoszenia

Potrzebujesz zainstalowanego miejsca, które ma nachylenie!

Rozwiązanie-Ponieważ toalety próżniowe wykorzystują podciśnienie jako źródło zasilania. Proces instalacji rurociągu może przebiegać zgodnie z kierunkiem zewnętrznym, wewnętrznym liniowym, zakrzywionym, a nawet skierowanym w górę i w dół. Naprawdę zdaje sobie sprawę, że „woda płynie w górę”


Wyślij do nas wiadomość: