< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=936629066903371&ev=PageView&noscript=1" />

Producent toalet próżniowych i przenośnych toalet

Projektujemy i produkujemy toalety próżniowe i przenośne toalety rest

Toaleta próżniowa ZNZK

Technologie stosowane w „Toaletach próżniowych” pochodzą z Zhenchuang Technology. „Oszczędność wody, bezwonny i bez grawitacji” to trzy główne cechy „toalety próżniowej”. Stosowana przez nią technologia odwadniania próżniowego jest nową technologią, która wykorzystuje zasadę podciśnienia próżniowego w celu uzyskania odprowadzania ścieków. Jego główna struktura jest podzielona na trzy części: terminal, host i potok. Wśród nich terminal odnosi się głównie do „toalety próżniowej, podnośnika próżniowego, próżniowego kolektora kuchennego, próżniowego kolektora” itp.; host opiera się na różnych zasadach i poziomach mocy. Różne stanowiska próżniowe; rurociągi, głównie podciśnieniowy rurociąg kanalizacyjny z terminalu do hosta.

ZNZK jest najlepszym dostawcą toalet próżniowych w Chinach, prosimy o kontakt suzy@znzkcn.com
W porównaniu z tradycyjnymi toaletami „toalety próżniowe” oszczędzają wodę, są bezwonne, charakteryzują się niskim zużyciem energii, wysoką częstotliwością, wykorzystują zasoby i nie mają podziemnej sieci rur. Spłukiwanie toalet wymaga miejskiej sieci kanalizacyjnej, która nie tylko zużywa dużo wody, ale także ma specyficzny zapach. Całkowita ilość wytwarzanych ścieków jest również duża i trudno jest sprostać wysokiej częstotliwości użytkowania, a oczyszczanie ścieków jest trudne.
Zrozumiałe jest, że krajową normą dotyczącą spłukiwania urządzeń sanitarnych w moim kraju jest to, że ilość wody do spłukiwania wynosi za każdym razem 6 litrów, a średnia objętość ludzkich odchodów za każdym razem wynosi 0,3 litra, tak aby całkowita objętość utworzona przez każde spłukanie wynosiła 6,3 litra. Zużycie wody podczas spłukiwania „próżniowej toalety” wynosi każdorazowo 0,5 litra, co odpowiada ilości wody mineralnej w butelce, a łączna objętość utworzona przez każde spłukanie to tylko 0,8 litra.

vacuum tank
Ponadto „toaleta próżniowa” ma podciśnienie i nie ma zapachu. Zużycie energii na spłukiwanie wynosi tylko 0,004 stopnia. Umożliwia ponad tysiąckrotne ciągłe korzystanie z toalety. Nie wymaga podziemnej sieci kanalizacyjnej. Jest łatwy w użyciu i zbieraniu. Odchody ludzkie są również doskonałym surowcem na nawóz organiczny.

Yang Guihua przedstawił, że ustanowiony przez nich system próżniowego zbierania stolca ma system oczyszczania ścieków z separacją źródła próżni. Woda toaletowa w toaletach jest klasyfikowana jako woda czarna, woda do kąpieli, woda do mycia warzyw, a woda z prania jest klasyfikowana jako woda szara i woda czarna. Woda Hehui to dwa różne systemy zbierania, z których oba można poddać recyklingowi. Ponadto we wsi wybudowano również sieć kanalizacji podciśnieniowej o łącznej długości prawie 20 kilometrów. Cała szara woda i część czarnej wody są zbierane przez kanalizację podciśnieniową, a następnie przepompowywane do miejskiej sieci kanalizacyjnej, a część toalety podciśnieniowej zbiera oddzielnie ludzkie odchody w celu przygotowania nawozu organicznego.


Czas publikacji: 29-06-2021

Wyślij do nas wiadomość: