< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=936629066903371&ev=PageView&noscript=1" />

Producent toalet próżniowych i przenośnych toalet

Projektujemy i produkujemy toalety próżniowe i przenośne toalety rest

Gates „nagrodził” 5 milionów dolarów za znalezienie „toalety nowej generacji” w Chinach

Wiadomości z naszej gazety (Reporter Wuwei, Korespondent Deng Yanan) Wczoraj oficjalnie rozpoczęło się wydarzenie „Toilet Innovation Competition-China” finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów (zwaną dalej Fundacją Gatesa). Odpowiednia osoba odpowiedzialna za Fundację Gatesa powiedziała, że ​​od teraz do 2015 roku fundacja przekaże 5 milionów dolarów w Chinach na finansowanie różnych sił innowacyjnych, w tym instytucji naukowo-badawczych, przedsiębiorstw i wynalazców w Chinach. Badania i rozwój oraz produkcja „pokolenia toalet” mają promować warunki sanitarne, ochronę środowiska, komfort i tanie „toalety nowej generacji”, aby jak najszybciej służyć światu.

Według dr Doulaye Kone, Senior Project Officer Fundacji Gatesa, „toaleta nowej generacji” musi spełniać 4 podstawowe warunki: „1. Higiena: może usuwać patogeny z ludzkich odchodów i ponownie wykorzystywać zawarte w nich skuteczne zasoby; 2. Energooszczędny: nie wymaga zewnętrznego źródła wody, zasilania i systemu rur kanalizacyjnych; 3. Niedrogie: całkowity koszt korzystania z niego na osobę dziennie wynosi mniej niż 5 centów; 4. Komfort: piękny, bez zapachu, bez względu na to, w jakim kraju są ludzie, ludzie lubią go używać.”

www.znzkcn.com
suzy@znzkcn.com
whatsapp: + 8615528001618


Czas publikacji: 25-05-2020

Wyślij do nas wiadomość: